Domovní dveře Hörmann

  • Home
  • Domovní dveře Hörmann

Vchodové dveře v osvědčené značkové kvalitě Hörmann.

Dveře Hörmann Thermo65 / Thermo46 pro domovní a vedlejší vchody z oceli se dodávají ve velkém výběru motivů. Cenově výhodné dveře se standardně dodávaným vícenásobným uzamknutím vám dávají pocit bezpečí, šetří energii díky vynikající tepelné izolaci a jsou krásnou vizitkou vašeho domova. Katalog, který najdete vedle, vás obsáhle informuje a váš nejbližší autorizovaný prodejce Hörmann vám poradí zcela individuálně

Hliníkové domovní dveře.

Vaše nové domovní dveře by měly být neobyčejné. Měly by se hodit ke stylu vašeho domu, být reprezentativní a dokazovat tak váš dobrý vkus. Neměly by však vaše domovní dveře splňovat také vysoké nároky na bezpečnost a pomáhat šetřit energii díky vysokým hodnotám tepelné izolace? 

Své hliníkové domovní dveře ThermoSafe a ThermoCarbon si můžete individuálně vybavit podle svého přání. Vše hovoří pro hliník! Neboť hliníkové dveře jsou v mnoha bodech lepší než umělohmotné a dřevěné dveře. Hlavními přednostmi jsou: vysoká tepelná izolace, vysoká bezpečnost, vysoká ochrana proti hluku, vysoká stabilita, žádné dodatečné nátěry

Hliníkové dveře vypadají i po letech stále jako nové a mimo to nabízejí široké možnosti volby designu a technického vybavení. Hliníkové domovní dveře ThermoSafe. Přejete-li si pro svůj domov vysokou tepelnou izolaci a vysokou bezpečnost, doporučujeme vám provedení ThermoSafe. 

Díky dveřnímu křídlu o tloušťce 73 mm a standardně dodávanému 5násobnému bezpečnostnímu zámku ušetříte nejen energii, ale také ochráníte svůj domov proti vloupání a hluku. Hliníkové domovní dveře ThermoCarbon Kladete důraz na vynikající tepelnou izolaci a nejvyšší bezpečnost? Pak jsou pro vás naše domovní dveře ThermoCarbon s hodnotou až 0,47 W/(m2·K) tou správnou volbou.

Dveřní křídlo má tloušťku 100 mm a profil křídla zesílený uhlíkovými a skelnými vlákny. Tím jsou dveře ThermoCarbon optimálně vhodné pro pasivní domy! Také z hlediska bezpečnosti vyhovují dveře ThermoCarbon s 9násobným bezpečnostním zámkem nejvyšším nárokům. 

Přesně takové dveře, jaké si přejete. Firma Hörmann vám nabízí mnoho možností, jak získat přesně ty dveře, které jsou pro váš osobní domov nejvhodnější. Téměř u všech motivů domovních dveří si můžete vybírat volitelné prosklení i barvy. Jsou možné i boční díly a horní světlíky. Katalog poskytuje podrobné informace a přirozeně vám zcela individuálně poradí i váš nejbližší prodejce Hörmann.

Líbí se vám naše práce?
Neváhejte nás kontaktovat!

Robustní ocelové dveře.

Tyto stavební prvky jsou díky dobré kvalitě materiálu a precizní výrobě obzvlášť odolné a funkčně bezpečné. Proto se používají jako ocelové dveře všude tam, kde jsou požadovány robustní dveřní prvky. V rodinných i bytových domech stejně jako v průmyslu, obchodě a živnostech, ve veřejných stavbách a v zemědělství. 

V katalogu Multifunkční dveře, který najdete vedle, jsou uvedeny obsáhlé informace o velkém programu ocelových funkčních dveří stejného vzhledu pro stavbu objektů, ať se jedná o protipožární, kouřotěsné, protihlukové nebo bezpečnostní dveře. V katalogu „Funkční dveře pro stavbu objektů“, který najdete vedle, jsou uvedeny podrobné informace o rozsáhlém programu pro stavbu objektů. 

Garážové dveře.

Je prostě působivější, když celý vzhled domu vyzařuje harmonii. Od společnosti Hörmann proto dostanete k vratům i vedlejší garážové dveře stejného vzhledu. Vedlejší dveře jsou vždy velmi praktické, potřebujete-li z garáže rychle vyzvednout různé věci, aniž byste chtěli otvírat vrata. Nebo je vaše druhé auto kvůli krátkému vjezdu do garáže zaparkováno přímo před vraty a přístup k vratům je zablokován. Katalogy, které najdete vedle, obsahují podrobné informace a přirozeně vám zcela individuálně poradí i váš nejbližší autorizovaný prodejce Hörmann.

Další druhy dveří.

Protipožární a kouřotěsné dveře

Škody způsobené kouřem a požárem mohou mít fatální následky ohrožující životy. O to důležitější je bezpečné vybavení protipožárními a kouřotěsnými dveřmi. Je dobře, že se můžete spolehnout na odzkoušené a stavebními úřady schválené protipožární a kouřotěsné dveře Hörmann.

Protihlukové dveře

Hluk nejen snižuje schopnost koncentrace, nýbrž může vyvolat stres a způsobit trvalé onemocnění. Proto je důležité hluk co nejlépe utlumit tam, kde vzniká. Protihlukové dveře Hörmann k tomu rozhodujícím způsobem přispívají útlumem hluku až 61 dB.

Bezpečnostní dveře

Bezpečnost má přednost! Dveře bránící vloupání od firmy Hörmann jsou od roku 1999 zkoušeny a certifikovány podle evropských norem DIN ENV 1627 až 1630. 2křídlé bezpečnostní dveře ve třídě odolnosti RC 3 s plně panikovou funkcí dle EN 1125 spolehlivě zajišťují vaše nouzové východy proti pokusům o vloupání.

Multifunkční dveře

Pro sklady nebo kanceláře, pro interiér i exteriér, se speciální výbavou nebo bez ní – rozsáhlý program multifunkčních dveří Hörmann vyhoví nejrůznějším požadavkům.